Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума Empty
ПисанеЗаглавие: Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума   Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума EmptyПон Юни 15, 2009 10:22 pm

Ще е много хубаво, ако кажете какви неща искате да видите във форума, новости и добавки, които биха ви харесали, както и неща, които не одобрявате сега. Wink Давайте предложения, за да стане форума едно забавно място, на което да не говорим само за историята, но и за други интересни неща.
Върнете се в началото Go down
Leny~
Blaze Of Glory
Leny~


Брой мнения : 67
Join date : 18.05.2009
Age : 29
Местожителство : Salem`s Lot

Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума   Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума EmptyВто Юни 16, 2009 11:40 am

Аз искам още емотиконки, дай да намерим нещо свежо.
Оф, не може ли някакъв по светъл скин, че тва черно вади очите?
Като се сетя друго щепиша. А мене ме знаете определено ще се сетя Laughing
Върнете се в началото Go down
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума   Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума EmptyВто Юни 16, 2009 11:52 am

Аааз знам за емотките! Намерих един много як сайт, ако сте забелязали из последните ми мнения едни яки емотки, тях предлагам аз, довечера след училище ще пусна още някой от тая серия, и ако сте навити ще кача.
За скина съм също за, маалко по-светло ще е яко, ноо определено не искам нито логото, нито другите картинки да се сменят. Невероятни са, Мими направо е надминала себе си по идейност и креактивити <3
И ако може да смалим ширината на форума, чее ми е доста широк и монитора ми е разтегнат гадно, та постоянно трябва да скролвам. Кажете си и вие.
Върнете се в началото Go down
Leny~
Blaze Of Glory
Leny~


Брой мнения : 67
Join date : 18.05.2009
Age : 29
Местожителство : Salem`s Lot

Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума   Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума EmptyВто Юни 16, 2009 11:55 am

За формата сега се опитват да го намалят, да се надяваме, че като
стискаме палци, че ще го оправят по-бързо х)
Върнете се в началото Go down
~MisteriouS_LadY~
~A devil in a female clothes~
~A devil in a female clothes~
~MisteriouS_LadY~


Брой мнения : 208
Join date : 14.05.2009
Age : 32

Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума   Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума EmptyВто Юни 16, 2009 6:06 pm

Така, за емотките съм напълно съгласна.(: Рени, качи ги тогава ти. Wink
За скина, ще потърсим по светъл и ще го сменим, но и аз съм за, да не сменяме логото и иконките.
За намалянето на ширината, това не знам вече как да го направя. Тука Год Рена да се обади на помощ!(:
Върнете се в началото Go down
http://callesdesangre.vampire-legend.com
~MisteriouS_LadY~
~A devil in a female clothes~
~A devil in a female clothes~
~MisteriouS_LadY~


Брой мнения : 208
Join date : 14.05.2009
Age : 32

Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума   Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума EmptyПет Юни 19, 2009 6:38 am

Рени, мислех че съм оправила ранговете от най - ниския до най - високия, заедно с мненията, но явно не съм. Става ли по - късно да ги видим, че нещо явно съм се объркала в настройките?
Върнете се в началото Go down
http://callesdesangre.vampire-legend.com
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума   Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума EmptyПет Юни 19, 2009 11:27 am

Добре, ще ги оправим. Също така, искам и в началото на другата седмица да изчистим неактивните потребители. И ще им пишем по един имейл, ако искат да останат тук, да покажат поне малка активност. В противен случай, чао-чао Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума   Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума Empty

Върнете се в началото Go down
 
Предложения, идеи, новости - дайте още, за да развием форума
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Правила на форума!;)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: В началото на улицата... :: Правила!!!-
Идете на: