Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Flood, flood and only flood time...

Go down 
+12
omnia
sadeyes
m1msey
Lady Winchester
lasi94
Sun`Drop
chris_forever
alexandrichka_
demon_child
Leny~
demon lust
~MisteriouS_LadY~
16 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 33  Next
АвторСъобщение
Lady Winchester
[Vampire]
[Vampire]
Lady Winchester


Брой мнения : 466
Join date : 14.06.2009
Age : 29
Местожителство : Far Far Away Kingdom

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyСъб Юни 27, 2009 4:35 pm

Оооо...Ами аз съм си добре Very Happy До сега спах....Сънувах Уилям..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
lasi94
[Vampire]
[Vampire]
lasi94


Брой мнения : 859
Join date : 17.06.2009
Age : 30
Местожителство : burgas

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyСъб Юни 27, 2009 5:03 pm

Оу и аз спах Razz Сега отивам да готвя, после, ако не запаля нещо се върна Laughing и ще упражнявам фотошоп Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyСъб Юни 27, 2009 5:22 pm

Охаа, аз какъв банер направих на М&Л, уи, уии (сън) Като направо повечко, ще пусна пак да видите. Сега съм на вълна мъжете от братството Laughing КАк сте вие?
Върнете се в началото Go down
lasi94
[Vampire]
[Vampire]
lasi94


Брой мнения : 859
Join date : 17.06.2009
Age : 30
Местожителство : burgas

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyСъб Юни 27, 2009 5:30 pm

Тука готвим и се ядовсаме, ама сазега сме се укрили, докато не се усетят, че ме няма Laughing
Ти как си?
Върнете се в началото Go down
Lady Winchester
[Vampire]
[Vampire]
Lady Winchester


Брой мнения : 466
Join date : 14.06.2009
Age : 29
Местожителство : Far Far Away Kingdom

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyСъб Юни 27, 2009 9:56 pm

Хелоуз...Момичета как сте?
Върнете се в началото Go down
m1msey
[catwoman]
[catwoman]
m1msey


Брой мнения : 97
Join date : 16.06.2009
Age : 29
Местожителство : Патиланско царство xD

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyСъб Юни 27, 2009 10:04 pm

Здравейтее
Аз съм горе-доле
Тии?
Върнете се в началото Go down
lasi94
[Vampire]
[Vampire]
lasi94


Брой мнения : 859
Join date : 17.06.2009
Age : 30
Местожителство : burgas

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyСъб Юни 27, 2009 10:14 pm

Здравейте и от мен! Razz
Какво правите, аз досега съм додуркала бебета и съм гледала Мечо Пух Laughing
Върнете се в началото Go down
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyСъб Юни 27, 2009 10:32 pm

Яя, малко време за побутване. Мацки, спрели сте да пишете по темите, я се стегнете малко, ако искате спойлери, пишете де, я вижте какви арни теми има, а и в темата за дарбата на Уилям съм ви задала въпрос, зарадвайте меее, не ме карайте да ви се моля.

Ии имам нов ник, фук фук. Какво мислите?
Върнете се в началото Go down
lasi94
[Vampire]
[Vampire]
lasi94


Брой мнения : 859
Join date : 17.06.2009
Age : 30
Местожителство : burgas

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyСъб Юни 27, 2009 10:34 pm

Аз с тоя въпрос дет го зададе не в шок ми нз в какво съм Evil or Very Mad Suspect . Още не мога да повярвам, че Ники е спала с Хенри Evil or Very Mad .
А иначе относно ника ти-интересен е Razz
Върнете се в началото Go down
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyНед Юни 28, 2009 1:37 pm

Е, скоро пак ще си върна стария сиг xd Де да се знам! Как сте вие?
Върнете се в началото Go down
lasi94
[Vampire]
[Vampire]
lasi94


Брой мнения : 859
Join date : 17.06.2009
Age : 30
Местожителство : burgas

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyНед Юни 28, 2009 2:07 pm

Здравейте отново! Май пак съм си само аз, но нищо Laughing .
Как сте хора? Какво правите?
Аз преди 5 минути се прибрах, досега съм скитосвала по поляните Laughing И на язовира ходихме, че и лодки пускахме. Забавно беше Razz , като разбира се изключвам буболечките Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sun`Drop
[shapeshifter]
[shapeshifter]



Брой мнения : 215
Join date : 15.06.2009
Местожителство : In your world

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyНед Юни 28, 2009 2:11 pm

И аз се мотам тука..
Нещо скучно ми е - станах преди два часа,че си легнах в 5 и половина Laughing И след като обядвах/закусвах,ся тука се чудя кво да правя..
А бтв,кой язовир?
Върнете се в началото Go down
lasi94
[Vampire]
[Vampire]
lasi94


Брой мнения : 859
Join date : 17.06.2009
Age : 30
Местожителство : burgas

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyНед Юни 28, 2009 2:16 pm

Ами един тука до Бургас, тати го е взел на концесия Laughing Ако не си от тоя край и да ти го кажа няма да фанеш кой е, че е до едно село Very Happy
Иначе и аз се чудя какво да правя и не мога особено да ти помогна (:
Върнете се в началото Go down
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyНед Юни 28, 2009 2:27 pm

Що не си разучавате фотошопите и двете си ги инсталирате и чакате те сами да ви заработят Laughing
Върнете се в началото Go down
Sun`Drop
[shapeshifter]
[shapeshifter]



Брой мнения : 215
Join date : 15.06.2009
Местожителство : In your world

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyНед Юни 28, 2009 2:32 pm

Aз лично,щото хич нищо на схващам..фотошопа изглежда страшен Laughing (wasntme)
Върнете се в началото Go down
lasi94
[Vampire]
[Vampire]
lasi94


Брой мнения : 859
Join date : 17.06.2009
Age : 30
Местожителство : burgas

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyНед Юни 28, 2009 2:34 pm

demon lust написа:
Що не си разучавате фотошопите и двете си ги инсталирате и чакате те сами да ви заработят Laughing

Аз на моя фотошоп съм му обидена Mad Laughing Уж го инсталирах и даже две снимки си ги преработих и ся простото не ще да тръгне. Evil or Very Mad
Чакам го да се усети, че не е сам на тая Земя Laughing и да си проработи. (под чакане разбирайте ровичкане и бърникане на настройките Laughing )
Върнете се в началото Go down
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyНед Юни 28, 2009 2:37 pm

Нещо си го бъгнала, не пипайте настройките на фотошоп бе хора, това е професионална програма, не е пейнт Laughing Laughing Затрила си нещо и затова сега не иска да ти заработи, настройките му са бая фина материя. Никога не ги ровичкайте, аз лично седя настрани от тях, така ми казаха, така и правя, щото иначе всяко дребно нещо му влияе.
Върнете се в началото Go down
lasi94
[Vampire]
[Vampire]
lasi94


Брой мнения : 859
Join date : 17.06.2009
Age : 30
Местожителство : burgas

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyНед Юни 28, 2009 2:40 pm

demon lust написа:
Нещо си го бъгнала, не пипайте настройките на фотошоп бе хора, това е професионална програма, не е пейнт Laughing Laughing Затрила си нещо и затова сега не иска да ти заработи, настройките му са бая фина материя. Никога не ги ровичкайте, аз лично седя настрани от тях, така ми казаха, така и правя, щото иначе всяко дребно нещо му влияе.

Явно нещо му има, да де май аз нещо му направих Embarassed , ама тоя дет го инсталирах без тва е CS4 и за мен е все едно да ме сложат да управлявам космическа совалка. Затова реших, че тати ще ми докара един негов приятел да ми инсталира възможно най-простия, че тоя ще ме умори Sad Laughing
Върнете се в началото Go down
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyНед Юни 28, 2009 2:43 pm

Ем, да, ест ;D Тя 2ката е сложна, ти 4ката искаш Laughing
Върнете се в началото Go down
Sun`Drop
[shapeshifter]
[shapeshifter]



Брой мнения : 215
Join date : 15.06.2009
Местожителство : In your world

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyНед Юни 28, 2009 2:45 pm

Aхахах,и аз се изхвърлих първия път с CS4 Laughing
Ама е огромен,а и само да го инсталирам,ще ми отнеме седмица Laughing
За мене и най-най-лесния,ще е като за телето железницата Laughing Very Happy
Върнете се в началото Go down
lasi94
[Vampire]
[Vampire]
lasi94


Брой мнения : 859
Join date : 17.06.2009
Age : 30
Местожителство : burgas

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyНед Юни 28, 2009 2:52 pm

demon lust написа:
Ем, да, ест ;D Тя 2ката е сложна, ти 4ката искаш Laughing

Кой е казал, че я искам Evil or Very Mad Laughing ?
Просто от няколкото изтеглени играх на късмет и то взе, че 4ката се инсталира Laughing И аз викам сложно, несложно туй успях да инстална, ама то се оказа, че не висшист трябва да си, ами Shocked .

И бту момичета я кажете някой филмче да дръпна Rolling Eyes (:
Върнете се в началото Go down
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyНед Юни 28, 2009 2:53 pm

Аз съм с cs2 и съм си супер, разбирам си го, работя горе-долу и ми стига Very Happy


Ааа, гледай Fired up, напиках се от смях, а и е яко някакво.
Върнете се в началото Go down
lasi94
[Vampire]
[Vampire]
lasi94


Брой мнения : 859
Join date : 17.06.2009
Age : 30
Местожителство : burgas

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyНед Юни 28, 2009 2:58 pm

demon lust написа:
Аз съм с cs2 и съм си супер, разбирам си го, работя горе-долу и ми стига Very Happy


Ааа, гледай Fired up, напиках се от смях, а и е яко някакво.

Ооо, тоя филм е мега якият Razz . Оная вечер го гледах. Филмът наистина е суперски, и аз много се смях. Тука гледам, че имам дръпнат "Другата Болейн", ама нещо Rolling Eyes . Чудя се да го гледам ли или не
Върнете се в началото Go down
Sun`Drop
[shapeshifter]
[shapeshifter]



Брой мнения : 215
Join date : 15.06.2009
Местожителство : In your world

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyНед Юни 28, 2009 3:20 pm

Хeх,Другата Болейн е готино филмче..приятно загубено време,но не мисля,че е нещо особенно.. Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 EmptyНед Юни 28, 2009 5:51 pm

Уф, кажете нещо? Аз току що излизам от банята :р
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 9 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Flood, flood and only flood time...
Върнете се в началото 
Страница 9 от 33Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 21 ... 33  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Ненужно... :: Кошче-
Идете на: