Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Съобщения!!!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
~MisteriouS_LadY~
~A devil in a female clothes~
~A devil in a female clothes~
~MisteriouS_LadY~


Брой мнения : 208
Join date : 14.05.2009
Age : 32

Съобщения!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Съобщения!!!   Съобщения!!! EmptyПон Юни 22, 2009 6:58 am

Това е темата за съобщения, били те каквито и да са. Тука ще пускаме всички свързани с форума, какви промени са направени, и така нататък. Аз ще съобщя тука, че днес ще пътувам и може би няколко дни няма да имам интернет. Макар че се надявам още утре да имам, но нищо не се знае. Така че сигурно няма да съм активна и Рени, докато ме няма ти поемаш цялата отговорност за форума, ако нямаш нищо против?! Wink
Върнете се в началото Go down
http://callesdesangre.vampire-legend.com
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Съобщения!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Съобщения!!!   Съобщения!!! EmptyПон Юни 22, 2009 10:03 am

Оо, не. Ще си поиграя, ще смъмря потребителите - общо взето ще покажа злата Рена в мен Съобщения!!! 2uge4p4 Замря форума и искам да попитам, защо :// Дори половината читатели не се регнаха, някакво, тези които се регнаха пък не пишат. Ама така е, като не отварят темата за коментари, защо ли ги очаквам да го видят. Ще им напомня за него като реша да пускам глава - което няма да е скоро (това може да го приемете като съобщение Съобщения!!! 25r30wi
Върнете се в началото Go down
 
Съобщения!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: В началото на улицата... :: Правила!!!-
Идете на: