Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Flood, flood and only flood time...

Go down 
+12
omnia
sadeyes
m1msey
Lady Winchester
lasi94
Sun`Drop
chris_forever
alexandrichka_
demon_child
Leny~
demon lust
~MisteriouS_LadY~
16 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 33  Next
АвторСъобщение
m1msey
[catwoman]
[catwoman]
m1msey


Брой мнения : 97
Join date : 16.06.2009
Age : 29
Местожителство : Патиланско царство xD

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyПон Юли 06, 2009 5:25 pm

Дадено М..за портокола аз съм Мария
..Използвам гадното време да си стегна багажа за утре ама реших малко да седна на рс-то
Ами ок ..среща в игрите..Зле съм не ми обръщай нмание
Върнете се в началото Go down
m1msey
[catwoman]
[catwoman]
m1msey


Брой мнения : 97
Join date : 16.06.2009
Age : 29
Местожителство : Патиланско царство xD

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyПон Юли 06, 2009 5:44 pm

Дъждът спря и аз съм на повикване...т.е. ще излизам
Чао =]]
Върнете се в началото Go down
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyВто Юли 07, 2009 4:19 pm

Главата е пусната, но естествено, за последните 3 часа, откакто я пуснах, има 4 коментара. Хъх. Супер, баси мотивиращото. Ама нищо, ако всички зачезна,т няма да пусна скоро, обаче има вероятност поне още една глава да получите преди 18ти.
Върнете се в началото Go down
Sun`Drop
[shapeshifter]
[shapeshifter]



Брой мнения : 215
Join date : 15.06.2009
Местожителство : In your world

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyВто Юли 07, 2009 10:17 pm

Някой? Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyВто Юли 07, 2009 11:15 pm

Ох, ама защо никой не пише?
А и мрънкахте за глава, сега ви няма повечето :/ Пишете тука някъде, дайде да си лафим по улично Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
omnia
[lizard]
[lizard]
omnia


Брой мнения : 33
Join date : 29.06.2009
Age : 31

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyВто Юли 07, 2009 11:30 pm

Аз съм туук. Досега писах коментар в здрача, но сега мисля да пускам нови графики и въобще съм изцяло отдадена на историята последните дни, когато съм си вкъщи.
Върнете се в началото Go down
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyВто Юли 07, 2009 11:38 pm

Даа, досега го четох. Много хубав коментар, дойде ми идеално, защото и преди теб пуснаха един и двата така на един път. Огряхте ме и мене!
Нямам търпение за графиките, аз направи някой нови аватари, ама са само 3 и няма смисъл да ги пускам самички сега, като направя още ще ги пусна, ама съм много радостна от новата, крайна Нора. Щастлива съм, че я намерих, още повече и че вие така обръщате внимание (сън) Ако не ме домързи, още този уикенд може да ви огрее глава.
Върнете се в началото Go down
omnia
[lizard]
[lizard]
omnia


Брой мнения : 33
Join date : 29.06.2009
Age : 31

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyВто Юли 07, 2009 11:40 pm

А ето нещо което щях да питам. Новата Нора коя е всъщност? Графиките току що ги пуснах, на мен лично само една ми харесва, но какво да се прави... скоро едва ли ще има нови.
Върнете се в началото Go down
Menelanna
[werewolf]
[werewolf]
Menelanna


Брой мнения : 154
Join date : 19.06.2009
Age : 33
Местожителство : Above the stars, under the ocean, beyond the horizon

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyВто Юли 07, 2009 11:41 pm

Ехоо, има будни?
Върнете се в началото Go down
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyВто Юли 07, 2009 11:43 pm

Даам. Аз мноого харесвам онази на Мийя и Лоугън, утре ще пиша в темата, че сега ме е хванал мързела xd
Новата Нора е Olivia Wilde, аз лично я смятам за страхотно попадение.
Вие как сте?
Върнете се в началото Go down
omnia
[lizard]
[lizard]
omnia


Брой мнения : 33
Join date : 29.06.2009
Age : 31

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyВто Юли 07, 2009 11:49 pm

Уфф наште ще ми конфиксуват лаптопа вече... току що гледах снимки на тази Olivia Wilde - абсолятно съм съгласна - много е подходяща, страхотно попълнение, а и самата тя ми харесва.
Върнете се в началото Go down
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyВто Юли 07, 2009 11:52 pm

О, ама защо ще ти го вземат?

А иначе - 1. просто е страхотна!
Бту съгласни ли сте да има нов скин?
Върнете се в началото Go down
Menelanna
[werewolf]
[werewolf]
Menelanna


Брой мнения : 154
Join date : 19.06.2009
Age : 33
Местожителство : Above the stars, under the ocean, beyond the horizon

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyВто Юли 07, 2009 11:55 pm

Дамм, новата Тенор е супер. Тук е точно както си я представях в началото
Какъв ще е новия скин?
Върнете се в началото Go down
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyВто Юли 07, 2009 11:57 pm

Да и аз така си я представям, винаги така е било, но късно открих доброто, почти идеално за мен, съвпадение. Имам и аватар с тая снимка.
Ами малко по-светъл и няма да ми разтагя екрана (този направо го опъва на две). Вероятно нещо сиво, пак с червените ефекти и тези картинки.
Върнете се в началото Go down
Menelanna
[werewolf]
[werewolf]
Menelanna


Брой мнения : 154
Join date : 19.06.2009
Age : 33
Местожителство : Above the stars, under the ocean, beyond the horizon

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyСря Юли 08, 2009 12:03 am

Аз съм "за" нов скин.
Бтв, ще ми дадеш ли подробен списък на героите и тези, които ги "играят", така да се каже, че някой просто не мога да се сетя как се казват, а съм убедена, че ги знам. Паметта ми изневерява напоследък... *гледа тъпо* Но, виж, лириката на Вазов, Ботев, Яворов, Дебелянов и прочие я цитирам и насън *гледа умно/побъркано*
Върнете се в началото Go down
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyСря Юли 08, 2009 12:05 am

О, и ти ли си фотошопър? Laughing Или просто от любопитство.
Както и да е, ще ти си пратя на лично съобщение след секунда.

Сега лягам, защото нямам сила за още тази нощ. Лека нощ!
Върнете се в началото Go down
Menelanna
[werewolf]
[werewolf]
Menelanna


Брой мнения : 154
Join date : 19.06.2009
Age : 33
Местожителство : Above the stars, under the ocean, beyond the horizon

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyСря Юли 08, 2009 12:08 am

Е, изявявах се едно време с с фотошоп и сега тъкмо си инсталирах нов и да го пробвам (евентуално). Пък и щеше да ми изяде мозъка това неведение. Rolling Eyes
Лека нощ и приятни сънища Smile
Върнете се в началото Go down
alexandrichka_
[shapeshifter]
[shapeshifter]
alexandrichka_


Брой мнения : 205
Join date : 31.05.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere...

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyСря Юли 08, 2009 5:23 pm

хИлоул Laughing Razz
Върнете се в началото Go down
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyСря Юли 08, 2009 7:45 pm

Здравейте.
Никакви ви няма, повечето сте по почивки де, ама...
Днеска си пуснах тема за номинациите, мисля дори ако спечеля нещо от там да си направя една и с всички титли, които ни лепнаха от Здрача Laughing
Никой не писа там - естествено ;D
Имам 11 коментара, което е сладко (сън) Обикновено са повече, ама така като ви няма, разбирам, но пак стигат, разбира се, главата е теглена около 4 пъти повече - типично, то ако не беше щях да ес учудя ;о
Уморено ми е. Заядливо ми е. Отивам да гледам Дженсън и да си го представям като Уилям в сцената, която сега пиша между него и Ники, ох... 29та глава ще е с една огромнааа червена точка 180+ Flood, flood and only flood time... - Page 15 919290
Върнете се в началото Go down
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyЧет Юли 09, 2009 7:41 pm

Добре де, защо млъкнахте така?
Върнете се в началото Go down
~Fleurs d'automne~

~Fleurs d'automne~


Брой мнения : 22
Join date : 09.07.2009

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyЧет Юли 09, 2009 7:42 pm

Здравесловейте съфорумници (:
Върнете се в началото Go down
Menelanna
[werewolf]
[werewolf]
Menelanna


Брой мнения : 154
Join date : 19.06.2009
Age : 33
Местожителство : Above the stars, under the ocean, beyond the horizon

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyЧет Юли 09, 2009 10:23 pm

Abybody home? alien
Anyway, след петнайсет минутки тръгвам за София и стискайте палци утре да не се изложа на изпита rabbit Приятно прекарване без мен следващите двайсетина дни flower Така и не си оправих коментара в Здрача, ама айде. Дано не пропусна много глави, но пък ще е готино да са няколко като се върна Smile Охх, умирам от нерви и ще трябва да спя в колата -> побърквам се. confused alien clown
Върнете се в началото Go down
lasi94
[Vampire]
[Vampire]
lasi94


Брой мнения : 859
Join date : 17.06.2009
Age : 30
Местожителство : burgas

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyПет Юли 10, 2009 1:43 pm

Мараба, момичета!

Как сте? Как я карате без мен? Много ли ви липсвам или не усетихте, че ме няма? Оф, нещо пак ме изпра съчмата и почнах да говоря глупости ;х.
Вече хванах тен и съм готова да се прибирам, тъй че утре по някое време може да ме чакате Razz
Ужас тука хванах нечей безжичен нет, обаче е супер бавен и се изнервих, но по-късно пак ще дойда Razz

И след като си изписах глупостите- Някой? Suspect
Върнете се в началото Go down
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyСъб Юли 11, 2009 6:00 pm

Аз, ама съм си самичка Laughing
И имам нов аватар.
Пишете и в анкетата във форума за втората част. Мнението ви е важно.
Днеска с Тери ще работим по номинациите и скоро ще ги има, ие ие.
Вие как сте?
Върнете се в началото Go down
lasi94
[Vampire]
[Vampire]
lasi94


Брой мнения : 859
Join date : 17.06.2009
Age : 30
Местожителство : burgas

Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 EmptyНед Юли 12, 2009 11:06 am

О, йе!
Завърнах се *парти*. Как сте момичета? Някой? или за пореден път няма Suspect

п.п. направо се влюбих в тази емотокинка --> Suspect ;d
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 15 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Flood, flood and only flood time...
Върнете се в началото 
Страница 15 от 33Иди на страница : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 24 ... 33  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Ненужно... :: Кошче-
Идете на: