Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Flood, flood and only flood time...

Go down 
+12
omnia
sadeyes
m1msey
Lady Winchester
lasi94
Sun`Drop
chris_forever
alexandrichka_
demon_child
Leny~
demon lust
~MisteriouS_LadY~
16 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Next
АвторСъобщение
alexandrichka_
[shapeshifter]
[shapeshifter]
alexandrichka_


Брой мнения : 205
Join date : 31.05.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere...

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyЧет Авг 13, 2009 1:22 pm

Емии супер, тии?
Върнете се в началото Go down
~MisteriouS_LadY~
~A devil in a female clothes~
~A devil in a female clothes~
~MisteriouS_LadY~


Брой мнения : 208
Join date : 14.05.2009
Age : 32

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyЧет Авг 13, 2009 1:36 pm

Ем, бивам... както винаги. Не се оплаквам, де, то има ли смисъл да го правя изобщо?!
Върнете се в началото Go down
http://callesdesangre.vampire-legend.com
alexandrichka_
[shapeshifter]
[shapeshifter]
alexandrichka_


Брой мнения : 205
Join date : 31.05.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere...

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyЧет Авг 13, 2009 1:57 pm

Като се оплакваш може да ти олекне =)
Едва ли, ама поне малко може
Върнете се в началото Go down
~MisteriouS_LadY~
~A devil in a female clothes~
~A devil in a female clothes~
~MisteriouS_LadY~


Брой мнения : 208
Join date : 14.05.2009
Age : 32

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyЧет Авг 13, 2009 2:15 pm

Вярвай ми, откакто съм се върнала в Испания, положението ми се влошава, така да го нарека. Просто липсата за близкия човек се усеща много по - силно от преди, но целта е да свикна с това положение, защото друг начин няма за момента. Пък след време живот и здраве да е пак ще се видим. Та.. колкото и да се оплаквам, няма да ми помогне, само дето вашите глави ще надуя с моите така наречени проблеми. Единствено се опитвам да се съвзема, хъх...
Върнете се в началото Go down
http://callesdesangre.vampire-legend.com
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyЧет Авг 13, 2009 2:24 pm

Стаси, не ме натоварваш лично мен. Хубаво е, че се опитваш да свикнеш, но когато обичаш някой, липсата му е мъчителна :/ Съжалявам, че така ти се получава в живота. Ти си един страхотен човек *гушки*

Аз да се оплача, от вчера имам 6 коментара и 56 тегления. Кеф си ми е :/ Пф. Утре щяхте да имате глава, ама така е като има толкова малко коментари. Аз мислех, че ще са поне 10-12 :/ Както и да е, моето мрънкане звучи крайно тъпо до проблемите на Стаси, но искам да си го излея нейде.
Пуснах ви и графики бту.
Върнете се в началото Go down
alexandrichka_
[shapeshifter]
[shapeshifter]
alexandrichka_


Брой мнения : 205
Join date : 31.05.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere...

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyЧет Авг 13, 2009 3:00 pm

Ужасно ;/ Милата, дано всичко се оправи Razz

Реени, ужас, амаа хората може да ги няма.. Може.. не знам :Д Ще има коментари, спокойно Razz
Върнете се в началото Go down
Menelanna
[werewolf]
[werewolf]
Menelanna


Брой мнения : 154
Join date : 19.06.2009
Age : 33
Местожителство : Above the stars, under the ocean, beyond the horizon

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyЧет Авг 13, 2009 5:02 pm

Ехей, как сте?
Пустото Търново ми взе краката днеска. Защо има толкова баири Sad ? Как ще се оправям там не ми побира главата What a Face
Върнете се в началото Go down
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyЧет Авг 13, 2009 10:25 pm

Spoiler:

Слагам си предното мнение в спойлер, за да не стават две поредни. Сега съм по-доволна. Коментарите станаха нормален брой, макар че адски хора се ослушват. Нищо де! Пуснах по Дъхът на смъртта и пуснах графики, добре сте вие. Направих и нещо ново на Мийя.

Как сте вие?
Върнете се в началото Go down
Lady Winchester
[Vampire]
[Vampire]
Lady Winchester


Брой мнения : 466
Join date : 14.06.2009
Age : 29
Местожителство : Far Far Away Kingdom

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyЧет Авг 13, 2009 10:31 pm

Ооо..аз съм си добре..решила съм да направя нещо на фотошопа Smile Радвам се,че си в по-добро настроение,Ренка..е,коментарите са си май в нормален брой..както винаги Very Happy Smile
Върнете се в началото Go down
dessim
[werewolf]
[werewolf]
dessim


Брой мнения : 128
Join date : 08.08.2009

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyЧет Авг 13, 2009 10:31 pm

здрасти! Very Happy аз съм добре, мааалко ми е скучноо но ще сесаема да си догледам епизода от от Gosip Girl
a ти?
Върнете се в началото Go down
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyЧет Авг 13, 2009 10:40 pm

31 и 32ра глава от няколко дни са в редакция. Олекотявам тук-таме, допълвам неща, обяснявам други. Изобщо, имам си занимание за тази нощ. Естествено, редакциите са малки, така че след като прочетете това не се шокирайте Laughing Мими, нямам търпение да видя фотошоп нещата ти вече, иеи. Питах едни неща в темата ти, ама не ми отговори ://
А Ради, супер е, че гледаш гг. Много го обичам <3
Върнете се в началото Go down
dessim
[werewolf]
[werewolf]
dessim


Брой мнения : 128
Join date : 08.08.2009

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyЧет Авг 13, 2009 11:10 pm

demon lust написа:
31 и 32ра глава от няколко дни са в редакция. Олекотявам тук-таме, допълвам неща, обяснявам други. Изобщо, имам си занимание за тази нощ. Естествено, редакциите са малки, така че след като прочетете това не се шокирайте Laughing Мими, нямам търпение да видя фотошоп нещата ти вече, иеи. Питах едни неща в темата ти, ама не ми отговори ://
А Ради, супер е, че гледаш гг. Много го обичам <3
Ъммм Рени, казвам се Деси Very Happy
Върнете се в началото Go down
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyЧет Авг 13, 2009 11:13 pm

Олее! Деси, МНОГО извинявай. Наистина, просто грешка на езика. Извинявам се. Просто ми дойдоха толкова имена, че се обърквам вече.

Та така де, ДЕСИ, Laughing извън тъпотата ми, кой ти е любим герой? На кой епизод и сезон си?
Върнете се в началото Go down
~MisteriouS_LadY~
~A devil in a female clothes~
~A devil in a female clothes~
~MisteriouS_LadY~


Брой мнения : 208
Join date : 14.05.2009
Age : 32

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyЧет Авг 13, 2009 11:14 pm

demon lust написа:
Стаси, не ме натоварваш лично мен. Хубаво е, че се опитваш да свикнеш, но когато обичаш някой, липсата му е мъчителна :/ Съжалявам, че така ти се получава в живота. Ти си един страхотен човек *гушки*

Аз да се оплача, от вчера имам 6 коментара и 56 тегления. Кеф си ми е :/ Пф. Утре щяхте да имате глава, ама така е като има толкова малко коментари. Аз мислех, че ще са поне 10-12 :/ Както и да е, моето мрънкане звучи крайно тъпо до проблемите на Стаси, но искам да си го излея нейде.
Пуснах ви и графики бту.

Рени, изобщо не е тъпо, те моите проблеми пък да не са нещо кой знае какво. Кажи си всичко, което ти е на сърце. Ние сме тука, за да те изслушаме. Или поне аз. (гуш)
Върнете се в началото Go down
http://callesdesangre.vampire-legend.com
dessim
[werewolf]
[werewolf]
dessim


Брой мнения : 128
Join date : 08.08.2009

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyЧет Авг 13, 2009 11:15 pm

demon lust написа:
Олее! Деси, МНОГО извинявай. Наистина, просто грешка на езика. Извинявам се. Просто ми дойдоха толкова имена, че се обърквам вече.

Та така де, ДЕСИ, Laughing извън тъпотата ми, кой ти е любим герой? На кой епизод и сезон си?
Няма нищо за грешката! Споко Very Happy
За герой.. Ммм Чък Бас! Определено а и Ед е тооолкова сладък! I love you А пък иначе сега на ново почнах да гледам втори сезон. инсче всичките съм ги изгледала Very Happy
Върнете се в началото Go down
demon lust
author
demon lust


Брой мнения : 904
Join date : 15.06.2009
Age : 30

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyЧет Авг 13, 2009 11:29 pm

Чъкчъкчъкчъкчъкчъкчъкчъкчъкчъъък <3
Обичам гоо! Просто такъв е готЯн, че лошо да ти стане. Ух. Много як герой. Другите са толкова емоционални, а той си живее, хич не му пука ;D Аз сега нямам търпение за следващия сезон.

А, Стаси, те се разкоментираха, натрупаха се повечко така мнения, добре съм си сега аз.
Върнете се в началото Go down
~MisteriouS_LadY~
~A devil in a female clothes~
~A devil in a female clothes~
~MisteriouS_LadY~


Брой мнения : 208
Join date : 14.05.2009
Age : 32

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyЧет Авг 13, 2009 11:43 pm

Хех, така да се чува, Рени.(:
Върнете се в началото Go down
http://callesdesangre.vampire-legend.com
Leny~
Blaze Of Glory
Leny~


Брой мнения : 67
Join date : 18.05.2009
Age : 29
Местожителство : Salem`s Lot

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyПет Авг 14, 2009 11:44 am

Алоха хора, живи ли сте бе?!
Върнете се в началото Go down
dessim
[werewolf]
[werewolf]
dessim


Брой мнения : 128
Join date : 08.08.2009

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyПет Авг 14, 2009 11:48 am

Аз съм Very Happy
Върнете се в началото Go down
Leny~
Blaze Of Glory
Leny~


Брой мнения : 67
Join date : 18.05.2009
Age : 29
Местожителство : Salem`s Lot

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyПет Авг 14, 2009 11:49 am

С риск да ме набиеш, не ти знам ника коя си. Аз ако не се познаваме съм Лени, приятно ми е.
Върнете се в началото Go down
dessim
[werewolf]
[werewolf]
dessim


Брой мнения : 128
Join date : 08.08.2009

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyПет Авг 14, 2009 11:58 am

Ъм аз съм Деси. Приятноо ми е Very Happy
Върнете се в началото Go down
Leny~
Blaze Of Glory
Leny~


Брой мнения : 67
Join date : 18.05.2009
Age : 29
Местожителство : Salem`s Lot

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyПет Авг 14, 2009 12:03 pm

От Здрач форума ли си? Ако да ник? (кръстосан разпит Laughing )
Върнете се в началото Go down
dessim
[werewolf]
[werewolf]
dessim


Брой мнения : 128
Join date : 08.08.2009

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyПет Авг 14, 2009 12:08 pm

ахам, от здрач форума съм, а ника twilightfen4e
Върнете се в началото Go down
alexandrichka_
[shapeshifter]
[shapeshifter]
alexandrichka_


Брой мнения : 205
Join date : 31.05.2009
Age : 28
Местожителство : Somewhere...

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyПет Авг 14, 2009 12:36 pm

Здравейтеее Razz
Върнете се в началото Go down
dessim
[werewolf]
[werewolf]
dessim


Брой мнения : 128
Join date : 08.08.2009

Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 EmptyПет Авг 14, 2009 1:22 pm

здрасти! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Flood, flood and only flood time...   Flood, flood and only flood time... - Page 31 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Flood, flood and only flood time...
Върнете се в началото 
Страница 31 от 33Иди на страница : Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Ненужно... :: Кошче-
Идете на: